Ota yhteyttä

TAMMISALON VPK

Tammisalontie 7, 00830 HELSINKI

Asema 73

 

puh/fax 09-785 066

Yksiköt

HE 731 0400 973 001
HE 736 0400 973 002
HE 7396 0400 973 003

Palokunnan päälliköt

Palokunnan päällikkö: Mikko Nurmi 0500 849 596 mikko.nurmi()tammisalonvpk.fi
1. varapäällikkö: Veli-Matti Moilanen
(+Operatiivinen toiminta)
040 827 1334 veli-matti.moilanen()tammisalonvpk.fi
2. varapäällikkö: Rami Laatsalo
(+Riskienhallinta- ja Tukiosastot)
050 300 7172 rami.laatsalo()tammisalonvpk.fi
Koulutuspäällikkö: Jyri Suorsa
(+Nuoriso-osasto)
050 518 4796  jyri.suorsa()tammisalonvpk.fi

Hallituksen puheenjohtaja

Risto Salo 050 568 0372 risto.salo()tammisalonvpk.fi

Hälytysosasto (operatiivinen toiminta)

Hälytysosaston johtaja

Jarkko Jokinen  jarkko.jokinen()tammisalonvpk.fi

Nuoriso-osasto

Minttu Pylkkönen, osaston johtaja 050 438 9804 minttu.pylkkonen()tammisalonvpk.fi

Riskienhallintaosasto (paloturvallisuus- ja varautumiskoulutukset)

Riskienhallintaosaston johtaja

Ilkka Hemminki 050 322 7051 ilkka.hemminki()tammisalonvpk.fi

Tilojen vuokraus

Pekka Laurikainen 040 545 4956 pekka.laurikainen()tammisalonvpk.fi

Työsuoritukset

Puunkaadot

Risto Salo 050 568 0372 risto.salo()tammisalonvpk.fi

Palovartiointi, filmiavustukset ym.

Mikko Nurmi 0500 849 596 mikko.nurmi()tammisalonvpk.fi
Veli-Matti Moilanen 040 827 1334 veli-matti.moilanen()tammisalonvpk.fi

 

TAMMISALON VPK © 2014 Frontier Theme